Szkolenia wyjazdowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów organizujemy szkolenia wyjazdowe dla firm i instytucji. Organizujemy je w kraju i zagranicą.

15398633017_688d7806fd_z

Posiadamy w swojej ofercie bogatą ofertę hoteli, pensjonatów i innych ośrodków w kraju i zagranicą, gdzie na zlecenie każdej instytucji możemy dla Państwa zorganizować szkolenie z zakresu jakiego Państwo potrzebujecie.

W ramach oferty przygotujemy dla Państwa:
– organizację pobytu w wybranym ośrodku (pomoc w wyborze ośrodka, dokonanie rezerwacji, dogranie zakwaterowania)
– opiekę i koordynację grupy 24 h na miejscu przez naszego przedstawieciela
– organizację transportu uczestników komfortowymi autobusami
– przeprowadzenie wybranego szkolenia przez sprawdzonych i wysoko ocenianych trenerów i konsultantów
– opiekę,wraz z animacją czasu dla dzieci uczestników szkolenia w trakcie jego trwania
– ubezpieczenie NNW uczestników
– organizację atrakcji (w zależności od lokalizacji ośrodka) szkoleniu dla uczestników, w tym np.:

• spa
  • baseny termalne