Poznaj SOCIAL MEDIA od kuchni! Bezpłatne szkolenia!

Zdobądź nowe umiejętności w ramach bezpłatnego szkolenia „Poznaj SOCIAL MEDIA od kuchni!”

MCPPN zaprasza w szczególności młodzież w wieku 13 – 26 lat w ramach projektu „Międzynarodowe Centrum Dialogu i Współpracy” Projekt jest realizowany w ramach dotacji z Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na lata 2022-2023. Przez Międzynarodowe Centrum Partnerstwa Partners Network https://mcppn.pl/, partnerem projektu jest Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej https://tozch.edu.pl/.

Szkolenia realizowane będą w terminach: 24-25.08.2022 r.

Zajęcia w godzinach od 9:00-16:00.

Miejsce: Ambasada Kreatywności w Chrzanowie ul. Świętokrzyska 4 (organizacja nonprofit https://www.facebook.com/ambasadakreatywnosci/).

Zapisy: Można zapisać się na pojedyncze szkolenie lub na dwa szkolenia. Po zapisaniu otrzymasz maila zwrotnego potwierdzającego rezerwację miejsca.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, na miejscu można zakupić sobie napoje lub jedzenie we własnym zakresie.

1 SZKOLENIE – 24.08.2022 .r – Promocja kultury polskiej i swojego regionu za pomocą; Metaverse: Facebook, Instagram i inne platformy foto typu TikTok czy Pinterest – case studies i strategia działań przykłady promocji z Polski i za granicy, tworzenie scenariuszy promocji

Szczegółowy program:

• 09:00 – 10:30 Wprowadzenie do Metaverse: Facebook i Instagram; zakładanie profilu, funkcje aplikacji i istniejące algorytmy; Instagram a inne platformy foto typu TikTok czy Pinterest – różnice (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna)
  • 10:30 – 10:45 Przerwa
  • 10:45 – 12:15 Tworzenie angażujących Insta: posty, hasztagi, wideo; to, co pionowe, czyli Stories, IGTV oraz Reels; bezpieczeństwo w sieci – profilaktyka i zagrożenia (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna)
  • 12:15 – 12:30 Przerwa
  • 12:30 – 13:15 Przegląd dobrych praktyk, czyli analiza profili Insta młodych twórców cyfrowych (prezentacja, dyskusja, praca grupowa)
  • 13:15 – 13:45 Przerwa
  • 13:45 – 15:15 Promocja kultury polskiej i swojego regionu – case studies i strategia działań – prezentacja przykładów promocji z Polski i za granicy, tworzenie scenariuszy promocji (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna/grupowa)
  •  15:15 – 16:00 Insta prywatne a biznesowe; analityka i optymalizacja

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ: Kalendarz szkoleń

2 SZKOLENIE 25.08.2022 r. – Promocja organizacji/marki za pomocą; TikTok, Facebook, Instagram i inne – case studies i strategia działań przykłady promocji z Polski i za granicy, tworzenie scenariuszy promocji

Szczegółowy program

• 09:00 – 10:30 Wprowadzenie do TikToka: zakładanie profilu, funkcje aplikacji i istniejące algorytmy; TikTok Pro – Analityka i optymalizacja: wszystko, co należy wiedzieć o koncie pro, TikTok Ads: płatne formaty reklamowe (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna)
  • 10:30 – 10:45 Przerwa
  • 10:45 – 12:15 Tworzenie angażujących TikToków: nagrywanie wideo, wykorzystywanie muzyki i hashtagów (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna)
  • 12:15 – 12:30 Przerwa
  • 12:30 – 13:15 Wprowadzenie do Metaverse: Facebook i Instagram; zakładanie profilu, funkcje aplikacji i istniejące algorytmy 3/3
  • 13:15 – 13:45 Przerwa
  • 13:45 – 14:30 Przegląd dobrych praktyk, czyli analiza profili TikTok/Insta twórców cyfrowych organizacji/marek (prezentacja, dyskusja, praca grupowa)
  • 14:30 – 16:00 Promocja organizacji/marki – case studies i strategia działań – prezentacja przykładów promocji organizacji z Polski i za granicy, tworzenie scenariuszy promocji (prezentacja, dyskusja, praca indywidualna/grupowa)

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ: Kalendarz szkoleń

O prowadzącym:

Damian Wojciech Dudała – Zawodowo pracuje jako badacz społeczny i UX oraz WordPress webmaster i webdesigner. Od 2001 r. pracuje w sektorze organizacji non-profit. Założyciel i CEO Fundacji SOC TECH LAB. Prowadzi audyty potrzeb cyfrowych i szkolenia dla przedsiębiorstw w zakresie szeroko pojętej cyfryzacji. Kompetencje cyfrowe wykorzystuje do inicjowania i tworzenia technologii obywatelskich. Członek międzynarodowego programu mySociety –  Action Lab #4, zrzeszającego ekspertуw i badaczy technologii obywatelskich. Jako Mobilny Doradca Sektora 3.0 – programu FRSI i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pomaga organizacjom w podnoszeniu ich kompetencji cyfrowych. Ekspert Sieci Edukacji Cyfrowej KOMETA. Pomysłodawca i koordynator Akademii Tech4NGO dla NGO i sektora IT. Założyciel i moderator Grupy Dialogu Społecznego ds. technologii obywatelskich. Nauczyciel akademicki przedmiotуw: „Umiejętności akademickie, technologie informacyjne i podstawy własności intelektualnej”, „Technologie informacyjne” oraz „Podstawy przedsiębiorczości”.